Naujienos

Festivalis ,,Aš ir daina"

2021-09-13

Žaslių kultūros centras skelbia dalyvių registraciją į II-ąjį lietuviškos pramoginės estradinės dainos festivalį „AŠ IR DAINA“. Festivalis įvyks 2021 m. lapkričio 6 d., šeštadienį, 13 val., Žaslių kultūros centre, adresu Vytauto g. 38, Žas..

Šventė sugrįžo į Žaslius

Šventė sugrįžo į Žaslius

2021-09-07

Sugrįžo.... po dviejų metų pertraukos, vieni kitų išsiilgę, išsiilgę tos gyvos bendrystės, to džiugaus buvimo kartu, nes tai jau 8-oji tradicinių amatų ir folkloro šventė. Šventės dalyvius pasveikino rajono savivaldybės meras V. Tomkus, savivaldybės tarybos..

Saldžiausia ir karščiausia šventė

Saldžiausia ir karščiausia šventė

2021-07-21

Žasliuose nušurmuliavo pats didžiausias vasaros renginys -Spurgų šventė, gausiai sukvietusi žmones iš visos Lietuvos. Šiemet ji buvo organizuojama antrą kartą ir tikimės, jog taps tradicine. Kaip ir kiekvieno masinio renginio lauke pats didžiausias organizatorių..

Koncertas Gracijui Narcizui Paugai atminti

Koncertas Gracijui Narcizui Paugai atminti

2021-06-17

Šis renginys buvo planuotas praeitų metų gruodžio pradžioje. Bet dėl šalyje paskelbtos pandemijos taip ir neįvyko. Ne kartą kalbėjomės su maestro našle Natalija Paugiene, tarėmės dėl naujos datos. Galiausiai sutarėme, jog tai bus biržely, kai josios vyras iš..